Koszyk

Dodano produkt do koszyka

Darmowa wysyłka

Bad Habits

Książka

- 10%

Bad Habits

Meaney Flynn.

Opinie: Wystaw opinię
Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:

Wszystkie pola są wymagane

Wydawnictwo: Penguin Books

Cena: 39.00 zł 35.10 brutto

Ilość:
Liczba sztuk w magazynie:
1
Czas dostawy:
3 dni
Koszty dostawy:
  • Orlen Paczka 8.49 zł brutto
  • Kurier Fedex. 14.79 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
  • Kurier DPD 17.59 zł brutto
  • Paczkomaty InPost 12.49 zł brutto
  • Kurier InPost 15.99 zł brutto
Kod producenta:
9780241407196
Zapytaj o produkt

Wszystkie pola są wymagane

Opis produktu

Hilarious, bold and sparky, this is the funniest book you'll read all year.

Perfect for fans of Sex Education and Derry Girls.

Alex is a rebel with a purple fauxhawk and biker boots.
St Mary's Catholic School is the strict boarding school where she's currently trapped.

Despite trying everything she can to get expelled, she's still stuck with the nuns, the prudish attitude and the sexism. So Alex decides to take matters into her own hands. She's going to stage the school's first ever production of The Vagina Monologues . . .

Trouble is, no one else at St Mary's can even bear to say the word 'vagina' out loud!

A riotously funny novel about the importance of friendship and finding your voice.

Autor
Meaney Flynn
Język
angielski
Wydawnictwo
Penguin Books
ISBN
9780241407196
Rok wydania
2021
Liczba stron
342
Oprawa
Miękka
Format
13.0x19.0cm
Ciężar
0.25 kg
Typ publikacji
Książka

Produkty podobne

A Dog's Courage

-10%

A Dog's Courage

Number one New York Times bestselling author W. Bruce Cameron once again captures the bravery and determination of a very good dog in the gripping sequel to A Dog’s Way Home, the acclaimed novel that inspired the hit movie.

Bella was once a lost dog, but now she lives happily with her people, Lucas and Olivia, only occasionally recalling the hardships in her past. Then a weekend camping trip turns into a harrowing struggle for survival when the Rocky Mountains are engulfed by the biggest wildfire in American history. The raging inferno separates Bella from her people and she is lost once more.

Alone in the wilderness, Bella unexpectedly finds herself responsible for the safety of two defenceless mountain lion cubs. Now she’s torn between two equally urgent goals. More than anything, she wants to find her way home to Lucas and Olivia – but not if it means abandoning her new family to danger. And danger abounds, from predators hunting them to the flames threatening at every turn.

Can Bella ever get back to where she truly belongs?

A Dog's Courage is a moving tale of loyalty and the constant heart of one devoted dog – brought vividly to life with a keen understanding of what makes all dogs so special.

Cena: 45.00 zł 40.50 zł
A Road for Distant Hearts Angielski Powieść dla młodzieży z ćwiczeniami

-29%

A Road for Distant Hearts Angielski Powieść dla młodzieży z ćwiczeniami

Dwie piętnastoletnie kuzynki, Alice i Chloe, wyruszają na wędrówkę do Santiago de Compostela. Mają tam spotkać dawnego kolegę, Jacka, do którego obie czują coś więcej niż tylko sympatię... Podróż do hiszpańskiej Galicji pełnej pięknych krajobrazów, tajemniczych legend i zachwycającej architektury będzie okazją do poznania nowych ludzi, pokonania własnych słabości, a także do narodzin wielkiego uczucia.

Powieść dla młodzieży A Road for Distant Hearts to wyjątkowa metoda nauki angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii oraz rozwiązywanie pomocniczych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści w naturalny sposób przyswoisz współczesne angielskie słownictwo, konstrukcje leksykalno-gramatyczne oraz utrwalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Powieść dla młodzieży:
- wciągnij się w opowieść o dwóch nastoletnich kuzynkach i ich sercowych perypetiach
- sprawdzaj znaczenie słów, nie odrywając się od książki, dzięki tłumaczeniom na marginesach
- poznaj Real English i współczesne angielskie słownictwo na poziomie ponadpodstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)
- ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem
- rozwiąż 70 urozmaiconych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych
- utrwal zasady gramatyczne dzięki przydatnym wskazówkom

Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i przydatny słowniczek angielsko-polski.

Powieść przeznaczona jest dla młodzieży w wieku 13-17 lat.

Cena: 24.90 zł 17.63 zł
Alfred Wiewiór Tom 1 Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka

-32%

Alfred Wiewiór Tom 1 Alfred Wiewiór i tajemnicza walizka

Historia Alfreda Wiewióra, który w Parku Księżycowym prowadzi biuro detektywistyczne. Pracują w nim: Alfred Wiewiór – niestrudzony tropiciel tajemnic, poszukiwacz przygód i pogromca niewyjaśnionych zagadek. Wysportowany, zwinny, urodzony akrobata, mistrz hulajnogi. Uwielbia łamigłówki, wyśmienicie liczy i odznacza się doskonałą pamięcią. Zapamiętuje prawie wszystkie kryjówki, w których chowa przysmaki! Uwielbia czytać książki kryminalne wypożyczane z parkowej biblioteczki. To one zainspirowały go do rozpoczęcia kariery detektywa. Maciek Jeż – Za dnia bywa nieco senny i rozkojarzony. Marzyciel, błądzący myślami w obłokach, ale w nocy, gdy inni śpią, nie ma sobie równych w tropieniu, śledzeniu, bezszelestnym skradaniu się i rozpracowywaniu oszustów i rabusiów. W wolnych chwilach pisze powieść grozy pod tytułem „Sekret Mrocznej Puszczy”. Inne jeże podśmiewają się z jego zacięcia literackiego, ale on nic sobie z tego nie robi. Stefan Dzik – Zwykle pracuje w przebraniu, bo ludzie na jego widok wpadają w popłoch. Urodzony optymista, uwielbia żołędzie i miłe niespodzianki. Dobry humor nigdy go nie opuszcza. Odważny i sprytny, ale gdy trzeba, dzielnie staje w obronie słabszych i pokrzywdzonych. Olbrzym o gołębim sercu. Marzy o karierze aktorskiej. Chodzi na castingi, ale na razie bez powodzenia… Alfred podejmuje się rozwiązania sprawy przywłaszczenia tajemniczej walizki. Nawet w najśmielszych snach nie mógłby przypuszczać, jakie będzie rozwiązanie tej zawikłanej zagadki…

Cena: 29.99 zł 20.51 zł
Alice's Adventures in Wonderland / Alicja w krainie czarów z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

-26%

Alice's Adventures in Wonderland / Alicja w krainie czarów z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

Alice's Adventures in Wonderland z podręcznym słownikiem angielsko-polskim(Alicja w Krainie Czarów) to klasyczna powieść z pogranicza snu i jawy. Wydana w 1865 roku przez Lewis Carroll jest jedną z najpoczytniejszych dzieł literatury dziecięcej na świecie, które zostało przetłumaczone na ponad 25 języków. Książkę polubią nie tylko dzieci, ale również dorośli ponieważ magiczna podróż małej Alicji do fantastycznej krainy jest spełnieniem marzeń każdego dziecka.

Cena: 35.00 zł 26.04 zł
Anne z Zielonych Szczytów

-35%

Anne z Zielonych Szczytów

Jedna z najpopularniejszych powieści wszech czasów w nowym – najbliższym oryginałowi – tłumaczeniu. Jedenastoletnia Anne Shirley opuszcza sierociniec i wyrusza do wymarzonego domu. Kiedy dociera do Avonlea, okazuje się jednak, że zaszła pomyłka – Marilla Cuthbert i jej brat Matthew zamierzali adoptować chłopca do pomocy w gospodarstwie. Marilla początkowo chce odesłać dziewczynkę, ale gadatliwa, obdarzona bujną wyobraźnią Anne szybko zaskarbia sobie sympatię mrukliwego Matthew i ostatecznie zostaje w ich domu. Choć dziewczyna wykazuje niezwykły talent do pakowania się w tarapaty – farbuje włosy na zielono, najlepszej przyjaciółce podaje wino porzeczkowe zamiast soku, a do tortu w miejsce wanilii dolewa anodyny – to już wkrótce Cuthbertowie nie będą w stanie wyobrazić sobie bez niej życia. Przygody rudowłosej Anne Shirley od lat wzruszają i bawią.
Powieść Lucy Maud Montgomery to pełna ciepłego humoru opowieść o dorastaniu, przyjaźni i miłości, która urzekła miliony czytelniczek na całym świecie, między innymi Arethę Franklin, Margaret Atwood, Alice Munro czy księżną Kate.
„Oddając Czytelniczkom i Czytelnikom nowy przekład jednej z najbardziej kultowych powieści, jestem świadoma „zdrady” popełnianej wobec pokolenia ich matek i babć, do których zresztą zaliczam też siebie. Tak jest – razem z wydawcą tego przekładu doszliśmy do wniosku, że w czasach, kiedy wszystkie dzieci wiedzą, że żadna mała Kanadyjka nie ma na imię Ania, Janka czy Zosia, a żaden Kanadyjczyk nie nazywa się Mateusz czy Karolek, pora przywrócić wszystkim, nie tylko wybranym (jak w poprzednich przekładach), bohaterkom i bohaterom książki ich prawdziwe imiona, nazwom geograficznym na Wyspie Księcia Edwarda zaś ich oryginalne brzmienie. Podejmując się kolejnego przekładu (a w ostatnich latach nastąpił prawdziwy ich wysyp), postawiłam sobie za cel jak najściślejszą wierność wobec oryginału i realiów życia w wiosce Avonlea, która chociaż fikcyjna, miała jednak swój pierwowzór w prawdziwej miejscowości Cavendish. […] Podsumowując, przyznaję się do winy: zabiłam Anię, zburzyłam Zielone Wzgórze i pozbawiłam je pokoiku na facjatce. Proszę jednak o łagodny wymiar kary, zważywszy na to, że ktoś kiedyś musiał się podjąć tego niewdzięcznego zadania”. Ze wstępu tłumaczki „...zrobiło mi się żal, że już (...) nie jesteś [małą dziewczynką], nawet z tymi wszystkimi dziwactwami” – mówi Marilla pod koniec książki w jednej ze swoich wzruszających wypowiedzi. Było to jedno z jej nielicznych życzeń, które teraz doczekało się spełnienia. Po ponad stu latach Anne nadal pozostaje taka sama. Życzę jej powodzenia na kolejnych sto. Margaret Atwood

Cena: 54.90 zł 35.51 zł
Awantura w Niekłaju

-37%

Awantura w Niekłaju

Podobno w starym ogrodzie w Niekłaju zakopane zostały skrzynie pełne skarbów! Koniecznie trzeba dowiedzieć się od Bosmana, gdzie dokładnie się znajdują! Poszukiwania ukrytego złota trwają i z pewnością mogą poróżnić wielu...

Jednak okazuje się, że jest coś ważniejszego od tych sporów - niebezpieczni osobnicy planują wysadzić w powietrze fabrykę! Gdy trzeba uniemożliwić zamach i złapać złodziei cennego wynalazku, konflikty idą w niepamięć, a Piraci, Koloniści i Jaszczurki przestają walczyć o Ogród i działają ramię w ramię. Efekty ich wysiłków są doprawdy zaskakujące, także dla nich samych! Kto wie, może nawet uda się bitwa pod Grunwaldem...?

Przedstawiamy lekturowe wydanie jednej z najbardziej znanych powieści Edmunda Niziurskiego - znanego i kochanego od pokoleń pisarza młodzieżowego! Starannie przygotowane i dopracowane pod względem merytorycznym opracowanie ułatwi pracę na lekcjach języka polskiego, a piękne czarno-białe ilustracje dodatkowo uprzyjemnią lekturę.

Od 2014 roku Wydawnictwo GREG jest wyłącznym wydawcą książek Edmunda Niziurskiego przez okres pięciu lat.

Cena: 18.90 zł 11.83 zł
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.